DoctoR-ToNY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DoctoR-ToNY

Besoj se do te kaloni mire ne Forum
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» free full hentai movie free full hentai movie download
Google News Icon_minitimeTue Aug 02, 2011 12:13 pm nga Vizitor

» Opowiadania erotyczne
Google News Icon_minitimeMon Aug 01, 2011 12:47 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
Google News Icon_minitimeSun Jul 31, 2011 11:12 am nga Vizitor

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Google News Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 1:23 pm nga ardianii

» Shqip Mesenger RISI
Google News Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 4:46 am nga prenki

Top posters
Doctor-TonY (285)
Google News Vote_lcapGoogle News Voting_barGoogle News Vote_rcap 
KattZ.=) (125)
Google News Vote_lcapGoogle News Voting_barGoogle News Vote_rcap 
prenki (23)
Google News Vote_lcapGoogle News Voting_barGoogle News Vote_rcap 
niki (19)
Google News Vote_lcapGoogle News Voting_barGoogle News Vote_rcap 
€nDrIn (10)
Google News Vote_lcapGoogle News Voting_barGoogle News Vote_rcap 
albateamhacker2 (7)
Google News Vote_lcapGoogle News Voting_barGoogle News Vote_rcap 
GuttaaaA`Ss (5)
Google News Vote_lcapGoogle News Voting_barGoogle News Vote_rcap 
caki027 (2)
Google News Vote_lcapGoogle News Voting_barGoogle News Vote_rcap 
alban (2)
Google News Vote_lcapGoogle News Voting_barGoogle News Vote_rcap 
Ibish_sakica (1)
Google News Vote_lcapGoogle News Voting_barGoogle News Vote_rcap 
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 13 mė Wed Aug 11, 2010 11:41 am
Statistikat
Forumi ka 87 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Afrimi

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 470 artikuj v 173 temat
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
May 2021
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Powered by:Doctor-TonY
Powered by:Doctor-TonY 2008

 

 Google News

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Doctor-TonY
The WebMaster
The WebMaster
Doctor-TonY

Numri i postimeve : 285
Join date : 15/08/2008
Location : Perpara Prizrenit :D

Google News Empty
MesazhTitulli: Google News   Google News Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 11:28 am

Lajmet nga ana e GOOGLE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://doctor-tony.albanianforum.net
Doctor-TonY
The WebMaster
The WebMaster
Doctor-TonY

Numri i postimeve : 285
Join date : 15/08/2008
Location : Perpara Prizrenit :D

Google News Empty
MesazhTitulli: Google lansoi celularin e vet gPhone   Google News Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 11:29 am

Google lansoi celularin e vet gPhone Google News F.0923034913834_m
Makina mė e madhe e kėrkimit nė botė, Google, sot nė New York ka lansuar telefonin e vet celular gPhone.
Bėhet fjalė pėr telefonin i cili do tė funksionojė me sistemin operativ tė kodit tė hapur -Android.

Celularin e Googlet qė nga mesi i muajit tetor do ta paraqes nė shitje T-Mobile, filiali amerikan i operatorit telekomunikues gjerman Deutsche Telekom.

gPhone ėshtė punuar nė teknologjinė e gjeneratės sė tretė (3G), pėrmban sistem pėr pozicionim global GPS, lidhje wireless EDGE, Bluetooth e Wi-Fi, si dhe njė varg tė gjerė tė funksioneve multimediale.

Google News Gphone1
gPhone do tė duhej qė nė tregun amerikan tė kushtojė 199 dollarė, derisa nė atė evropian rreth 200 euro me parapagim dyvjeēar, qė vlen po ashtu edhe pėr tregun e SHBA-ve.

Ky smartphone (njė kombinim i telefonit celular dhe kompjuterit tė xhepit), para sė gjithash, do tė mundėsojė qasje nė shėrbimet e njohura tė Googlet, siē janė Search, Gmail, Calendar, Picasa, Bloger, Maps apo qasje nė shėrbimin pėr video YouTube, por edhe njė numėr tjetėr tė madh tė aplikacioneve tė cilat do t’i zhvillojė Google apo ndonjė kompani tjetėr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://doctor-tony.albanianforum.net
Doctor-TonY
The WebMaster
The WebMaster
Doctor-TonY

Numri i postimeve : 285
Join date : 15/08/2008
Location : Perpara Prizrenit :D

Google News Empty
MesazhTitulli: 63 % e kėrkimeve nė SHBA nėpėrmes makinės sė Google   Google News Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 11:34 am

63 % e kėrkimeve nė SHBA nėpėrmes makinės sė Google Google News F.0919041257571_m
Kėrkuesi mė i madh i internetit nė botė, Google, ka arritur qė gjatė muajit gusht nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės tė realizojė pjesėmarrje prej 63 pėr qind nė tė gjitha kėrkimet e bėra nga shfrytėzuesit amerikanė tė internetit, ka njoftuar instituti pėr hulumtime comScore.
Sipas mediave elektronike franceze, ky ėshtė rezultati mė i mirė i Googlet i realizuar brenda pesė muajve tė fundit.

Vendin e dytė, po sipas tė dhėnave tė comScore, e zė Yahoo me pjesėmarrje prej 19.6 pėr qind, qė paraqet rėnie prej 0.9 pėr qind pėr tė.

Nė vendin e tretė tė kėsaj liste gjendet Microsoft me pjesėmarrje prej 8.3 pėr qind, derisa nė vendin e katėr pozicionohet Ask.com me 4.8 pėr qind, qė paraqet rritje pėr 0.3 pėr qind.

Nėse nuk llogariten kėrkimet e fotografive, video incizimeve tė cilat i kanė bėrė shfrytėzuesit e internet si dhe informatat lokale, shfrytėzuesit amerikanė tė internetit, siē vlerėsohet, gjatė muajit gusht kanė bėrė gjithsej 11.75 miliardė kėrkime nėpėrmes makinave tė kėrkimit prej tė cilave 7.4 miliardė janė bėrė nėpėrmes Google.

Google News F.0919041257571_m
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://doctor-tony.albanianforum.net
Sponsored content
Google News Empty
MesazhTitulli: Re: Google News   Google News Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Google News
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
DoctoR-ToNY :: Diskutime Shoqėrore :: Interneti dhe Teknologjia-
Kėrce tek: