DoctoR-ToNY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DoctoR-ToNY

Besoj se do te kaloni mire ne Forum
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» free full hentai movie free full hentai movie download
Mobiles News Icon_minitimeTue Aug 02, 2011 12:13 pm nga Vizitor

» Opowiadania erotyczne
Mobiles News Icon_minitimeMon Aug 01, 2011 12:47 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
Mobiles News Icon_minitimeSun Jul 31, 2011 11:12 am nga Vizitor

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Mobiles News Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 1:23 pm nga ardianii

» Shqip Mesenger RISI
Mobiles News Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 4:46 am nga prenki

Top posters
Doctor-TonY (285)
Mobiles News Vote_lcapMobiles News Voting_barMobiles News Vote_rcap 
KattZ.=) (125)
Mobiles News Vote_lcapMobiles News Voting_barMobiles News Vote_rcap 
prenki (23)
Mobiles News Vote_lcapMobiles News Voting_barMobiles News Vote_rcap 
niki (19)
Mobiles News Vote_lcapMobiles News Voting_barMobiles News Vote_rcap 
€nDrIn (10)
Mobiles News Vote_lcapMobiles News Voting_barMobiles News Vote_rcap 
albateamhacker2 (7)
Mobiles News Vote_lcapMobiles News Voting_barMobiles News Vote_rcap 
GuttaaaA`Ss (5)
Mobiles News Vote_lcapMobiles News Voting_barMobiles News Vote_rcap 
caki027 (2)
Mobiles News Vote_lcapMobiles News Voting_barMobiles News Vote_rcap 
alban (2)
Mobiles News Vote_lcapMobiles News Voting_barMobiles News Vote_rcap 
Ibish_sakica (1)
Mobiles News Vote_lcapMobiles News Voting_barMobiles News Vote_rcap 
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 13 mė Wed Aug 11, 2010 11:41 am
Statistikat
Forumi ka 87 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Afrimi

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 470 artikuj v 173 temat
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
May 2021
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Powered by:Doctor-TonY
Powered by:Doctor-TonY 2008

 

 Mobiles News

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Doctor-TonY
The WebMaster
The WebMaster
Doctor-TonY

Numri i postimeve : 285
Join date : 15/08/2008
Location : Perpara Prizrenit :D

Mobiles News Empty
MesazhTitulli: Mobiles News   Mobiles News Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 6:38 pm

Edhe njė Samsung me tetė megapiksela Mobiles News F.0926053916200_m
Duket se tetė megapikselat tek celularėt e Samsungut janė bėrė rezolucion standard, sepse pas modelit i8510 ėshtė paraqitur edhe njė tjetėr me kamerė tė kualitetit tė njėjtė.
Celulari i kompanisė Samsung ėshtė i dizajnit rrėshqitės dhe quhet M8800 Pixon, derisa specifikat e tij janė shumė interesante, por edhe nga pak tė pazakonta.

Pikėsėpari, nė tė gjendet ekrani i ndjeshėm nė prekje me rezolucion prej 400x240 piksela, qė na shtyn tė mendojmė se bėhet fjalė pėr njė telefon tė menēur (smartphone), mirėpo Samsung nė tė ka integruar sistemin e saj operativ standard.

Mobiles News Samsung

Mundėsitė tjera janė tė avancuara: HSDPA, GPS, FM radio dhe mundėsia e zgjerimit tė memories me anė tė microSD kartelave. Ajo ēfarė mungon ėshtė vetėm Wi-Fi.
Kur tė mendojmė mė mirė, kjo nuk ėshtė edhe aq e pakuptimtė: shumė shfrytėzues kanė dėshirė tė kanė telefon tė fuqishėm, por telefonat e menēur janė tepėr tė komplikuar pėr pėrdorim.

Ēmimi i pritur i pajisjes e cila do tė duhej tė paraqitej nė treg nė muajin nėntor ėshtė rreth 550 euro.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://doctor-tony.albanianforum.net
Doctor-TonY
The WebMaster
The WebMaster
Doctor-TonY

Numri i postimeve : 285
Join date : 15/08/2008
Location : Perpara Prizrenit :D

Mobiles News Empty
MesazhTitulli: Celulari i ri do tė hap dyert e automjetit   Mobiles News Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 6:40 pm

Celulari i ri do tė hap dyert e automjetit Mobiles News F.0926013842813_m
Telefoni i ri celular japonez automatikisht do tė hap dyert e automjeteve tė pronarėve tė tyre dhe vozitėsit do tė mund tė ndezin motorin pa pėrdorur ēelėsin.
Telefoni ėshtė produkt i kompanisė Sharp Corp. derisa gjatė pėrpunimit tė tij ėshtė pėrdorur teknologjia tė cilėn mė herėt e ka zhvilluar kompania Nissan Motor. Kjo teknologji e cila ėshtė emėruar “Ēelėsi inteligjent” i mundėson vozitėsit qė tė hyj nė automjet dhe tė ndez motorin pa pasur nevojė tė pėrdorė ēelėsin.

Sistemi i ashtuquajtur i ndjeshmėrisė, me tė cilin, siē porosisin nga Nissan, janė pajisur mbi njė milion automjete nė Japoni, mundėson kėto veprime “abrakadabra”. Nė fakt, kur ēelėsi pėrkatės ėshtė nė afėrsi, sistemi “e ndjen” praninė e tij dhe automatikisht hap dyert, qė pasi tė futet ēelėsi nė brendėsinė e automjetit tė ndez edhe motorin.

Telefoni japonez ėshtė i bazuar pikėrisht nė teknologjinė e pėrmendur, dhe ky sistem do tė mund tė punojė nė rrjetin e operatorit mė tė madh tė telefonisė mobile nė Japoni NTT DoCoMo Inc, njofton AP.

Nga kompania Sharp porosisin qė telefoni dhe teknologjia do tė paraqiten nė konferencėn e madhe tė teknologjive CEATEC, mbajtja e sė cilės ėshtė paralajmėruar pėr javėn e ardhshme nė Japoni.

Paraqitja e “telefonit magjistar” nė treg pritet tė ndodhė nė pranverėn e vitit 2009.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://doctor-tony.albanianforum.net
Doctor-TonY
The WebMaster
The WebMaster
Doctor-TonY

Numri i postimeve : 285
Join date : 15/08/2008
Location : Perpara Prizrenit :D

Mobiles News Empty
MesazhTitulli: Mbushės USB pėr tė gjitha llojet e celularėve   Mobiles News Icon_minitimeSun Sep 28, 2008 3:45 pm

Mbushės USB pėr tė gjitha llojet e celularėve Mobiles News F.0927073811569_m
Deri mė tani kemi parė disa mbushės shumė-funksional pėr celularė, mirėpo ky produkt i kompanisė Connectland po na duket disi mė praktik.
Pa marrė parasysh se ēfarė marke tė celularit preferoni, kjo pajisje shpesh do tė dėshmohet si shumė e dobishme.

Pajisja me emėrtimin e plotė Connectland USB Multi-Cellular Phone Charger ėshtė bukur i vogėl dhe nga njėra anė lidhet nė portin USB, derisa nė anėn tjetėr mund tė kyēni celularėt e kompanive Samsung, Motorola, Nokia, Sony Ericsson dhe disa tjera.

Ēmimi i tij ėshtė vetėm 18 dollarė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://doctor-tony.albanianforum.net
Doctor-TonY
The WebMaster
The WebMaster
Doctor-TonY

Numri i postimeve : 285
Join date : 15/08/2008
Location : Perpara Prizrenit :D

Mobiles News Empty
MesazhTitulli: Nokia nis betejėn kundėr tė pathyeshmit iPhone   Mobiles News Icon_minitimeSun Sep 28, 2008 3:47 pm

Nokia nis betejėn kundėr tė pathyeshmit iPhone Mobiles News F.0928043649290_m
Nokia e ka pranuar sfidėn e iPhone prandaj javėn e ardhshme planifikon tė paraqes celularin e saj tė parė me ekran tė ndjeshėm nė prekje i cili, gjoja, ėshtė njė kėrcėnim serioz pėr celularin jashtėzakonisht tė popullarizuar tė kompanisė Apple - iPhone.
Gjatė dy viteve tė fundit, njė numėr i madh i prodhuesve kanė depėrtuar nė industrinė e ekraneve tė ndjeshėm nė prekje, si LG, Samsung apo Sony Ericsson e madje edhe Google, mirėpo nė kėtė segment Nokia ėshtė vonuar. Sipas burimeve tė agjencisė sė lajmeve Reuters, Nokia, prodhuesi mė i madh i celularėve nė botė, do tė zbuloj celularin e vet me emrin kodues "Tube" gjatė njė ngjarje tė madhe e cila do tė ndodhė mė 2 tetor nė Londėr.

"Nokia ėshtė nėn presion tė madh kur merret parasysh se prej prodhuesit mė tė madh tė celularėve tė gjithė presin shumė, e qė njė vjet e gjysmė ajo nuk ka hyrė nė botėn e celularėve me ekran tė ndjeshėm nė prekje", ka deklaruar analistja e kompanisė Gartner, Carolina Milanesi.

Pėr shkak tė shtyrjes sė gjatė tė prodhimit tė celularėve me touch-screen aksionet e Nokias kanė rėnė pėr 50 pėr qind nga fillimi i kėtij viti dhe tani kushtojnė 13.21 euro pėr aksion. Mirėpo, nuk ka arsye pėr brengosje, sepse Nokia gjithmonė “ėshtė vonuar” me modelet inovative, mirėpo disi gjithmonė i ka shkuar pėr dore tė korr sukses.

Zėdhėnėsit e Nokias pėr modelin e ri “Tube” nuk kanė pasur komente, mirėpo shumė njerėz besojnė se nuk do tė paraqitet vetėm njė pajisje me ekran tė ndjeshėm nė prekje por njė seri e tėrė. Sė paku kėshtu ka qenė nė tė kaluarėn e Nokias e cila shpeshherė gjatė njė herė ka paraqitu serinė prej 3-4 celularėsh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://doctor-tony.albanianforum.net
Doctor-TonY
The WebMaster
The WebMaster
Doctor-TonY

Numri i postimeve : 285
Join date : 15/08/2008
Location : Perpara Prizrenit :D

Mobiles News Empty
MesazhTitulli: Apple iPod i dekoruar me ar   Mobiles News Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 4:20 pm

Mobiles News F.0929040621933_m


Apple iPod i dekoruar me ar

iPod-i i zakonshėm ju duket tepėr i lirė, e nė tė njėjtėn kohė iu shkon nė nerva qė hajnat e rrugės assesi tė mos ju zgjedhin ju pėr t’iu plaēkitur? Krejt kėto mund tė zgjidhen me blerjen e iPod-it tė dekoruar me ar 24 apo 18 karatėsh.
Pra, sa i pėrket funksioneve, bėhet fjalė pėr njė iPod Nano krejtėsisht normal, respektivisht Touch – dallimi ėshtė vetėm nė ēmim, sepse pėr njė Nano tė artė do tė duhet tė ndani 644, e pėr Touch 823 dollarė.
Mobiles News Ipod_ari

Ata mund tė blihen nė dyqanin online GoldStriker, i cili ka specializuar pėr ‘pėrpunimet’ e arta tė pajisjeve tė popullarizuara. Ajo qė ju rekomandojmė ėshtė qė pajisjen tuaj tė mos ia tregoni gjithkujt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://doctor-tony.albanianforum.net
Doctor-TonY
The WebMaster
The WebMaster
Doctor-TonY

Numri i postimeve : 285
Join date : 15/08/2008
Location : Perpara Prizrenit :D

Mobiles News Empty
MesazhTitulli: Zmadhues gjigant dhe anėtar i ri i familjes sė Walkman   Mobiles News Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 1:06 pm

Zmadhues gjigant dhe anėtar i ri i familjes sė Walkman
Familja e celularėve muzikorė Walkman nga kompania Sony Ericsson ėshtė mė e pasur edhe pėr njė anėtar, modelin W705, e paralelisht me pajisjen, kompania ka pėrgatitur edhe zmadhuesin e saj mė tė ri me Bluetooth - MBS-900.
Sony Ericsson W705 pėrmban tė gjitha karakteristikat tipike tė familjes Walkman – siē ėshtė detektori i lėvizjeve me anė tė cilit mund tė udhėhiqet me shumė nga mundėsitė multimediale tė kėsaj pajisje, ato paraqiten nė ekranin prej 2.4 inēėsh, ka fotoaparat prej 3.2-megapiksela, 4 GB hapėsirė pėr tė dhėna, pranues tė radiovalėve FM si dhe komponentė tjerė qė janė tė zakonshme pėr kėtė lloj tė pajisjeje.

Po ashtu, ajo qė e veēon kėtė model nga modelet tjera tė Walkman ėshtė lidhja e integruar Wi-Fi, me tė cilėn gjė ėshtė thjeshtėsuar qasja nė pėrmbajtjet multimediale nė internet.

Kompania gjithashtu ka paraqitur MBS-900 Bluetooth 2.1 channel speaker, zmadhuesin me pranues tė radiovalėve FM i cili, pos riprodhimit tė muzikės nga radio-pranuesi, mund tė riprodhojė muzikė edhe nga vet celularėt pėrkatės.

Pėr fat tė keq, krejt kjo ėshtė ajo qė kemi mundur tė kuptojmė pėr kėto dy pajisje, derisa mė shumė detaje do tė bėhen tė ditura nė pjesėn e parė tė vitit tė ardhshėm, pėr kur ėshtė paralajmėruar edhe paraqitja e risive nga tabori i kompanisė Sony Ericsson.
Mobiles News F.1107122236771_m
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://doctor-tony.albanianforum.net
Doctor-TonY
The WebMaster
The WebMaster
Doctor-TonY

Numri i postimeve : 285
Join date : 15/08/2008
Location : Perpara Prizrenit :D

Mobiles News Empty
MesazhTitulli: Zmadhues i madh pėr iPod   Mobiles News Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 1:08 pm

Mobiles News F.1106142539639_m
Zmadhues i madh pėr iPod
Nėse dėshironi qė MP3 playerin ta shndėrroni nė diēka qė bartet mė me vėshtirėsi, atėherė mund tė blini kėtė sistem tė madh zėrimi me emėrtimin Porto Go.
Zmadhuesi i kompanisė Audio Pro njėkohėsisht ėshtė edhe dok (dock) pėr iPod, por ka edhe qasjen prej 3.5 milimetrash pėr tu ndėrlidhur me pajisjet tjera.

Shtrija e frekuencave ėshtė 58 Hz deri nė 20.000 KHz, derisa zmadhuesi mund tė prodhoj deri nė 100 decibelė; qė mjafton pėr njė ndejė normale.

Pajisjen mund ta lidhni nė rrymė, por gjithashtu punon edhe me bateri, tė cilat do tė mund tė zgjasin deri nė gjashtė orė.

Ēmimi i tij ėshtė 190 dollarė amerikanė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://doctor-tony.albanianforum.net
Doctor-TonY
The WebMaster
The WebMaster
Doctor-TonY

Numri i postimeve : 285
Join date : 15/08/2008
Location : Perpara Prizrenit :D

Mobiles News Empty
MesazhTitulli: Celular me ekran televiziv   Mobiles News Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 1:17 pm

Celular me ekran televiziv
Emrin Aquos e mbajnė ekranet mė kualitativ tė prodhuesit Sharp. Prodhuesi i njėjtė ka lėshuar celularin Aquos, qė na bėn tė kuptojmė se ekrani do tė jetė komponenti tij mė mbresėlėnės.
Sharp e Softbank kanė paraqitur telefonin me emėr tė plotė Aquos Fulltouch 931SH.
Mobiles News F.1101032132761_m
Bėhet fjalė pėr njė pajisje rrėshqitėse tė pajisur me ekranin e Sharp-it me rezolucion 1024 x 480 piksela dhe diagonale prej 38 inē. Rezolucioni i kėtij ekrani ėshtė vetėm diē mė i vogėl sesa ai qė gjendet nėpėr laptopė. Padyshim qė shfletimi i faqeve tė internetit, fotografive dhe video materialeve nė kėtė telefon do tė jetė kėnaqėsi e vėrtetė.

Pos ekranit nuk janė aspak mė tė kėqija as specifikat tjera tė kėtij celulari 3G dhe ai vjen i pajisur me adapterin stereo Bluetooth, kamerėn stabilizuese digjitale tė rezolucionit 5.2 megapiksela dhe me TV tunner.

Pėr fat tė keq, ai ka njė mangėsi shumė tė madhe, e ajo ėshtė se do tė prodhohet dhe shitet ekskluzivisht pėr tregun japonez.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://doctor-tony.albanianforum.net
Doctor-TonY
The WebMaster
The WebMaster
Doctor-TonY

Numri i postimeve : 285
Join date : 15/08/2008
Location : Perpara Prizrenit :D

Mobiles News Empty
MesazhTitulli: Celulari Facebook arrin nė Britani tė Madhe   Mobiles News Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 3:51 pm

Celulari Facebook arrin nė Britani tė Madhe Mobiles News F.1114114346953_m
Mania pėr Facebookun nuk ka tė ndalur; nuk kemi aspak dyshim se sė shpejti secili prodhues i harduerėve do tė pohojė se pajisja e tyre ėshtė “e gatshme” pėr Facebookun dhe rrjetet tjera shoqėrore nė internet. Kėshtu operatori mobil britanik 3 ka paraqitur pajisjen INQ1, qė ėshtė njė celular i punuar veēanėrisht pėr punė me Facebookun.
INQ1 nė fakt ėshtė njė telefon i menēur standard. Dimensionet e tij janė 97 x 47.6 x 14.4 mm, derisa pesha 110 gramė. Bateria do tė mundėsojė 329 orė nė pritje dhe 324 minuta bisedė. Ekrani i integruar ka diagonale prej 2.2 inēėsh, kamera ėshtė me rezolucion 3.2 megapiksela, pajisja pėrmban lidhje HDSPA, derisa sa i pėrket memories, nė tė gjenden 50 MB intern dhe 4 GB ekstern.

Ajo qė e dallon INQ1 nga konkurrenca, ėshtė softueri i veēantė i cili do tė duhej tė lehtėsonte punėn me bashkėsitė shoqėrore dhe shėrbimet, siē janė Facebook, Skype, Windows Live Messenger dhe Last.FM.


Kjo pajisje do tė jetė nė shitje vetėm nė Britani tė Madhe, dhe atė vetėm me parapagim, mirėpo ėshtė interesante tė shihet se rrjetet shoqėrore janė bėrė faktor i rėndėsishėm pėr pėrdoruesit e sotėm tė internetit; nėse pajisja nuk i mbėshtet ato, keq i keni punėt.

Mobiles News Facebook1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://doctor-tony.albanianforum.net
Doctor-TonY
The WebMaster
The WebMaster
Doctor-TonY

Numri i postimeve : 285
Join date : 15/08/2008
Location : Perpara Prizrenit :D

Mobiles News Empty
MesazhTitulli: LG paraqet disko celular   Mobiles News Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 3:53 pm

LG paraqet disko celular Mobiles News F.1113111941740_m
Celulari i ri i kompanisė LG ėshtė njė nga modelet pėr tė cilėt ėshtė e pamundur tė parashikohet se si do tė shitet, sepse ėshtė vėshtirė tė mendohet qė dizajni me lara dhe i artė do t’i pėlqej tė gjithėve.
Dizajni i lumtur sė bashku me topin e diskos nė ekran dhe njė bollėk llambash LED tė integruara na japin tė kuptojmė se LG KC560 ėshtė i dedikuar pėr shfrytėzuesit e rinj.

Nga specifikat, nė tė gjendet ekrani 2.4 inēėsh QVGA, kamera me rezolucion prej tre megapikselash, Bluetooth 2.0, FM radio, GSM dhe mundėsia e zgjerimit me anė tė kartelave microSD.

Pra, krejt ato qė nevojiten pėr dėgjim tė muzikės janė nė tė, e ajo mė e rėndėsishmja ėshtė se celulari mund tė kalojė mirė nė mesin e tė rinjve – ēmimi – ėshtė bukur i pėrshtatshėm: 300 deri nė 350 dollarė. Mirėpo, pajisja mund tė blihet vetėm nė Kinė, se kur do tė vjen dhe nėse do tė vjen ndonjėherė tek ne, ende nuk ėshtė e njohur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://doctor-tony.albanianforum.net
Doctor-TonY
The WebMaster
The WebMaster
Doctor-TonY

Numri i postimeve : 285
Join date : 15/08/2008
Location : Perpara Prizrenit :D

Mobiles News Empty
MesazhTitulli: Pėrgjigjja e vėrtetė e Nokias ndaj iPhone ende pritet?   Mobiles News Icon_minitimeFri Dec 12, 2008 3:35 pm

Nėse mund tė gjykohet sipas fotografive nga njė prezantim i Nokias, kjo kompani ende ėshtė duke pėrgatitur pėrgjigjen e vėrtetė ndaj shumė tė popullarizuarit iPhone dhe na duhet tė pranojmė se duket shkėlqyeshėm.
Edhe pse nuk bėhet fjalė pėr ndonjė model zyrtar apo madje paralajmėrim tė njėjtit, fotografitė tė cilat janė shfaqur nė prezantimin e Nokias flasin mjaft.

Nė to gjendet njė telefon i menēur shumė elegant me ekran tė madh i cili shtrihet pothuajse nė tėrė pjesėn e pėrparme tė pajisjes, sigurisht i futur nė funksion nga ndonjė version i ri i sistemit operativ Symbian
Mobiles News Nokia3
Asnjė detaj tjetėr mbi kėtė pajisje apo/edhe sistemin operativ nuk janė paraqitur, prandaj na mbetet tė presim. Mirėpo kur Nokia shfaqė diēka tė kėtillė, kjo shpesh ėshtė shenjė se nė punėtoritė e saj veēmė po punojnė shumė nė kėtė drejtim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://doctor-tony.albanianforum.net
Doctor-TonY
The WebMaster
The WebMaster
Doctor-TonY

Numri i postimeve : 285
Join date : 15/08/2008
Location : Perpara Prizrenit :D

Mobiles News Empty
MesazhTitulli: Telefon "tre nė njė"   Mobiles News Icon_minitimeFri Dec 12, 2008 3:38 pm

Pak kohė mė parė nė konferencėn 3GSM nė Azi ėshtė paraqitur telefoni i menēur (smartphone) me dizajn tė pazakontė dhe nėn emrin iCEphone.
Prodhuesi i kėtij telefoni, kompania TheMedicalPhone, ka vendosur pėr njė telefon me rrėshqitės. Dallimi nė krahasim me telefonat tjerė rrėshqitės ėshtė se iCEphone hapet nė tri pjesė.

Kjo u mundėson pėrdoruesve tė zgjedhin nė mes tė tastierės QWERTY, asaj “keypad” pėr ata qė luajnė me lojėra si dhe ekran tė ndjeshėm nė prekje prej 3 inēėsh.

Ėshtė interesant qė telefoni ka marrė emrin sipas tastit tė sigurisė, me shtypjen e tė cilit dėrgoni lokacionin tuaj GPS dhe informata tjera tė rėndėsishme pėr tė gjitha shėrbimet nė rrethinė.

Mobiles News Icephone

Nė shtėpizė janė vendosur disa shtojca interesante, si kamera prej 3.1 megapikselash, opsionet Bluetooth, qasja pėr kartelat microSD...

Telefoni funksionon me sistemin operativ Windows Mobile 6.0, derisa pėrmban audio dhe player, shfletues tė internetit e tjera.

Pritet qė ēmimi i iCEphone do tė jetė rreth 1.000 dollarė amerikanė. Pritet qė pajisja tė del nė treg kah gjysma e vitit tė ardhshėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://doctor-tony.albanianforum.net
Sponsored content
Mobiles News Empty
MesazhTitulli: Re: Mobiles News   Mobiles News Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mobiles News
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
DoctoR-ToNY :: Diskutime Shoqėrore :: Interneti dhe Teknologjia-
Kėrce tek: