DoctoR-ToNY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DoctoR-ToNY

Besoj se do te kaloni mire ne Forum
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» free full hentai movie free full hentai movie download
Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Icon_minitimeTue Aug 02, 2011 12:13 pm nga Vizitor

» Opowiadania erotyczne
Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Icon_minitimeMon Aug 01, 2011 12:47 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Icon_minitimeSun Jul 31, 2011 11:12 am nga Vizitor

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 1:23 pm nga ardianii

» Shqip Mesenger RISI
Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 4:46 am nga prenki

Top posters
Doctor-TonY (285)
Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Vote_lcapTe rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Voting_barTe rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Vote_rcap 
KattZ.=) (125)
Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Vote_lcapTe rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Voting_barTe rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Vote_rcap 
prenki (23)
Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Vote_lcapTe rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Voting_barTe rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Vote_rcap 
niki (19)
Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Vote_lcapTe rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Voting_barTe rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Vote_rcap 
€nDrIn (10)
Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Vote_lcapTe rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Voting_barTe rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Vote_rcap 
albateamhacker2 (7)
Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Vote_lcapTe rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Voting_barTe rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Vote_rcap 
GuttaaaA`Ss (5)
Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Vote_lcapTe rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Voting_barTe rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Vote_rcap 
caki027 (2)
Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Vote_lcapTe rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Voting_barTe rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Vote_rcap 
alban (2)
Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Vote_lcapTe rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Voting_barTe rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Vote_rcap 
Ibish_sakica (1)
Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Vote_lcapTe rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Voting_barTe rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Vote_rcap 
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 13 mė Wed Aug 11, 2010 11:41 am
Statistikat
Forumi ka 87 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Afrimi

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 470 artikuj v 173 temat
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
May 2021
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Powered by:Doctor-TonY
Powered by:Doctor-TonY 2008

 

 Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Doctor-TonY
The WebMaster
The WebMaster
Doctor-TonY

Numri i postimeve : 285
Join date : 15/08/2008
Location : Perpara Prizrenit :D

Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Empty
MesazhTitulli: Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE   Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 1:11 pm

Te rejat nga rjetet kabllor IPKO,Kujtesa etj....Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE F.1031091331716_m
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://doctor-tony.albanianforum.net
Doctor-TonY
The WebMaster
The WebMaster
Doctor-TonY

Numri i postimeve : 285
Join date : 15/08/2008
Location : Perpara Prizrenit :D

Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Empty
MesazhTitulli: 10 kanale tė reja nė Ipko Cable TV   Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 1:13 pm

10 kanale tė reja nė Ipko Cable TV Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE F.1031091331716_m
Nga data 1 nėntor, klientėt e rrjetit televiziv kabllor tė IPKO-s do tė kenė mundėsinė qė tė informohen dhe argėtohen pėrmes 10 kanaleve tė reja televizive ndėrkombėtare.
Dhjetė kanale tė reja televizive ndėrkombėtare tė lajmeve, argėtimit, muzikės dhe programeve pėr fėmije do t’i shtohen ofertės televizive tė rrjetit kabllor televiziv tė IPKO (IPKO Cable TV) nga data 1 nėntor, bėhet e ditur nė njė komunikatė tė kėsaj kompanie.

Shtimi i kėtyre kanaleve pasuron ofertėn kabllore tė IPKO nė 29 kanale televizive, shumica prej tė cilave transmetohen ekskluzivisht pėrmes rrjetit tė IPKO-s.

Kanalet e reja qė klientėt e rrjetit kabllor tė IPKO do tė mund ti shikojnė nga 1 nėntori janė: BBC, CNN, Cartoon Network, MTV, Rai Uno, Rai Due, VH1, Fashion TV, Travel Channel dhe Rai News 24.

Kėto kanale tė reja po i shtohen atyre tė transmetuara deri mė tani qė janė: IPKO TV, RTK, KTV, RTV21, 21 Plus, 21 popullore, Rrokum TV, Top Channel, Top Neės, Klan, Top News, My Music, Explorer 1, Explorer 2, Explorer 3, Alsat, Alsat M, Folk + dhe ON TV.

IPKO, po ashtu ka rikonfirmuar synimin e tij pėr tė avancuar nė aspektin teknologjik rrjetin kabllor televiziv pėrmes transmetimit digjital. DigitalTV nga IPKO do tė ofrojė tek konsumatoret sinjal televiziv si dhe pamje shumė me kualitative sė bashku me njė ofertė mė tė gjerė programore pėrfshirė kėtu edhe ofertėn e plotė programore tė Digitalb.

Implementimi i transmetimit digjital pritet tė filloj nė fund tė kėtij viti. /Telegrafi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://doctor-tony.albanianforum.net
Doctor-TonY
The WebMaster
The WebMaster
Doctor-TonY

Numri i postimeve : 285
Join date : 15/08/2008
Location : Perpara Prizrenit :D

Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Empty
MesazhTitulli: IPKO News   Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Icon_minitimeFri Dec 12, 2008 3:23 pm

ARGĖTOHUNI ME IPKO NĖ 8 QYTETE TĖ KOSOVĖS
11.12.2008Me rastin e njėvjetorit tė telefonisė mobile, nė tendat e vendosura qytetarėt mund tė argėtohen me aktivitete si kuize, ku jepen shpėrblime pėr pyetjet e zbuluara, lojėra interaktive me Nintendo Wii*, shėrbime falas pėr internet dhe telefoni fikse, dhe shume befasi tjera interesante. Tė gjitha pėr herė tė parė nė Kosovė.

Prishtinė, 10 dhjetor 2008 – Nė njė-vjetorin e operimeve tė telefonisė mobile (14 dhjetor 2008) kompania e telekomunikimit IPKO, hap hapėsira tė informimit dhe argėtimit me lojėra dhe shumė shpėrblime tjera, nė tė gjithė qytetet kryesore nė Kosovė.

Tendat informuese dhe argėtuese tė IPKO hapen mė 14 dhjetor 2008, nė qendrat e tetė qyteteve mė tė mėdha tė vendit.

Nė ēdo tendė, qytetarėt mund tė argėtohen me aktivitete tė ndryshme si; kuize ku jepen shpėrblime pėr pyetjet e zbuluara, lojėra interaktive me Nintendo Wii* - pėr herė tė parė nė Kosovė, shėrbime falas pėr internet dhe telefoni fikse, dhe shume befasi tjera interesante.

Ky hap pason Lojėn e madhe shpėrblyese ku ofrohen BMW X3, laptopė Apple Mac Book dhe telefonave Nokia E65. Kompania IPKO do tė vazhdojė befasitė e fundvitit pėr tė gjithė qytetarėt e Kosovės edhe me aktivitete tė tjera.

Pėrveē shėrbimeve tė telekomunikimit i cili e lehtėson komunikimin e konsumatorėve tanė me gjithė botėn, kompania IPKO gjithashtu kontribuon edhe nė zhvillimin e ambientit festiv dhe shoqėror tė vendit, prandaj dhe festa e njėvjetorit tė telefonisė mobile IPKO, argėton dhe shpėrblen tė gjithė pjesėmarrėsit nė lojė.

IPKO do tė vazhdojė tė krijojė vlerė pėr shoqėrinė kosovare, duke iu ofruar tė gjithė konsumatorėve qasje mė tė lehtė nė shėrbime tė komunikimit, pėrmes shėrbimeve dhe produkteve inovative me ēmimet mė konkurruese nė treg.
Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Logotip
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://doctor-tony.albanianforum.net
Doctor-TonY
The WebMaster
The WebMaster
Doctor-TonY

Numri i postimeve : 285
Join date : 15/08/2008
Location : Perpara Prizrenit :D

Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Empty
MesazhTitulli: IPKO News   Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Icon_minitimeFri Dec 12, 2008 3:25 pm

IPKOMAT: MBUSHJE PĖRMES BANKOMATĖVE, EDHE PĖR TELEFONINĖ FIKSE
E martė, 9 dhjetor, Prishtinė – Duke filluar nga sot (e martė, 9 dhjetor 2008) tė gjithė konsumatorėt e IPKO, tani mund tė mbushin edhe telefonin fiks, nė shumat qė ata preferojnė nėpėr bankomatėt e bankės ProCredit, ēdo ditė dhe nė ēdo kohė

Duke pėrdorur kartelat bankare konsumatorėt tanė do tė mund tė mbushin llogaritė e tyre nė vlerat qė ata dėshirojnė duke u nisur nga 5 euro deri ne 100 euro. Konsumatorėt e IPKO, gjithashtu mund tė mbushin sipas dėshirės sė tyre edhe llogaritė e tė afėrmve dhe miqve tė tyre.

IPKOmat (mbushje nė bankomat), nė krahasim me ofertat e tjera nė treg ėshtė njė shėrbim shumė fleksibil i cili mundėson qė shuma e mbushjes tė pėrzgjidhet nga vet konsumatori.

Mėnyra e pėrdorimit tė kėtij shėrbimi nėpėr bankomatėt e bankės ProCredit ėshtė shumė e thjeshtė dhe pothuajse identike me mėnyrėn se si konsumatorėt e mbushin llogarinė e tyre, pėr telefon mobil. Ju vetėm duhet tė zgjidhni opsionin IPKOmat nė bankomatin e ProCredit, dhe mė pas ju shfaqet njė meny e cila ju kėrkon tė zgjidhni nėse dėshironi mbushje pėr shėrbimin e telefonisė mobile ose fikse. Mė pas, e tėrė ecuria e mbushjes sė llogarisė tuaj, ėshtė shumė e lehtė pėr tu ekzekutuar.

Shėrbimi IPKOmat (mbushje nė bankomat), ėshtė i sigurt, i shpejtė dhe shumė i lehtė pėr tu pėrdorur. Nė secilin bankomat tė bankės ProCredit, janė vendosur edhe udhėzimet pėr pėrdorim tė shėrbimit, qė procesin e mbushjes sė llogarive e bėjnė skajshmėrisht tė lehtė.

Produkti IPKOmat, ėshtė bashkėpunim reciprok ndėrmjet IPKO dhe bankės ProCredit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://doctor-tony.albanianforum.net
Sponsored content
Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Empty
MesazhTitulli: Re: Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE   Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te rejat nga rrjetet kabllore KOSOVARE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
DoctoR-ToNY :: Diskutime Shoqėrore :: Interneti dhe Teknologjia-
Kėrce tek: