DoctoR-ToNY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DoctoR-ToNY

Besoj se do te kaloni mire ne Forum
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» free full hentai movie free full hentai movie download
Ekran nga Dell me rezolucion interesant Icon_minitimeTue Aug 02, 2011 12:13 pm nga Vizitor

» Opowiadania erotyczne
Ekran nga Dell me rezolucion interesant Icon_minitimeMon Aug 01, 2011 12:47 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
Ekran nga Dell me rezolucion interesant Icon_minitimeSun Jul 31, 2011 11:12 am nga Vizitor

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Ekran nga Dell me rezolucion interesant Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 1:23 pm nga ardianii

» Shqip Mesenger RISI
Ekran nga Dell me rezolucion interesant Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 4:46 am nga prenki

Top posters
Doctor-TonY (285)
Ekran nga Dell me rezolucion interesant Vote_lcapEkran nga Dell me rezolucion interesant Voting_barEkran nga Dell me rezolucion interesant Vote_rcap 
KattZ.=) (125)
Ekran nga Dell me rezolucion interesant Vote_lcapEkran nga Dell me rezolucion interesant Voting_barEkran nga Dell me rezolucion interesant Vote_rcap 
prenki (23)
Ekran nga Dell me rezolucion interesant Vote_lcapEkran nga Dell me rezolucion interesant Voting_barEkran nga Dell me rezolucion interesant Vote_rcap 
niki (19)
Ekran nga Dell me rezolucion interesant Vote_lcapEkran nga Dell me rezolucion interesant Voting_barEkran nga Dell me rezolucion interesant Vote_rcap 
€nDrIn (10)
Ekran nga Dell me rezolucion interesant Vote_lcapEkran nga Dell me rezolucion interesant Voting_barEkran nga Dell me rezolucion interesant Vote_rcap 
albateamhacker2 (7)
Ekran nga Dell me rezolucion interesant Vote_lcapEkran nga Dell me rezolucion interesant Voting_barEkran nga Dell me rezolucion interesant Vote_rcap 
GuttaaaA`Ss (5)
Ekran nga Dell me rezolucion interesant Vote_lcapEkran nga Dell me rezolucion interesant Voting_barEkran nga Dell me rezolucion interesant Vote_rcap 
caki027 (2)
Ekran nga Dell me rezolucion interesant Vote_lcapEkran nga Dell me rezolucion interesant Voting_barEkran nga Dell me rezolucion interesant Vote_rcap 
alban (2)
Ekran nga Dell me rezolucion interesant Vote_lcapEkran nga Dell me rezolucion interesant Voting_barEkran nga Dell me rezolucion interesant Vote_rcap 
Ibish_sakica (1)
Ekran nga Dell me rezolucion interesant Vote_lcapEkran nga Dell me rezolucion interesant Voting_barEkran nga Dell me rezolucion interesant Vote_rcap 
Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 13 mė Wed Aug 11, 2010 11:41 am
Statistikat
Forumi ka 87 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Afrimi

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 470 artikuj v 173 temat
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
May 2021
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Powered by:Doctor-TonY
Powered by:Doctor-TonY 2008

 

 Ekran nga Dell me rezolucion interesant

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Doctor-TonY
The WebMaster
The WebMaster
Doctor-TonY

Numri i postimeve : 285
Join date : 15/08/2008
Location : Perpara Prizrenit :D

Ekran nga Dell me rezolucion interesant Empty
MesazhTitulli: Ekran nga Dell me rezolucion interesant   Ekran nga Dell me rezolucion interesant Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 4:03 pm

Ekran nga Dell me rezolucion interesant F.1111144012509_mEkran nga Dell me rezolucion interesant


Si mund tė jetė rezolucioni interesant, pyesni? Epo, thjesht: jemi mėsuar me ekranet me diagonale prej 23, 24 e 27 inē me rezolucion 1.920 x 1.080, apo madje ata prej 30 inēėsh me rezolucion 2.560 x 1.600. Ekrani i ri LCD nga Dell sjell disa risi nė kėtė drejtim.
Nė fakt, Dell SP2309 ėshtė ekran LCD me diagonale prej 23 inē dhe QWGA rezolucion prej 2.048 x 1.152 piksela. Edhe pse kjo ėshtė vetėm pak mė i madh se 1.920 x 1.080, sigurisht do tė intrigojė ata pėr tė cilėt diagonalja prej 27 e 30 inē ėshtė tepėr e madhe, e tė cilėt dėshirojnė tė shfrytėzojnė secilin inē tė ekranit tė tyre 23 inēėsh.

Specifikat tjera janė shumė tė mira: kontrast prej 80.000:1, koha e pėrgjigjes dy milisekonda, kamerė tė integruar uebi me rezolucion prej dy megapikselash si dhe hyrjet VGA/DVI/HDMI.

Nuk dihet saktėsisht se kur kjo pajisje do tė paraqitet nė treg, por do tė duhej shumė shpejt, derisa ēmimi do tė duhej t'i jetė rreth 420 dollarė amerikanė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://doctor-tony.albanianforum.net
 
Ekran nga Dell me rezolucion interesant
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
DoctoR-ToNY :: Diskutime Shoqėrore :: Interneti dhe Teknologjia-
Kėrce tek: