DoctoR-ToNY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DoctoR-ToNY

Besoj se do te kaloni mire ne Forum
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» free full hentai movie free full hentai movie download
Shqip Mesenger RISI Icon_minitimeTue Aug 02, 2011 12:13 pm nga Vizitor

» Opowiadania erotyczne
Shqip Mesenger RISI Icon_minitimeMon Aug 01, 2011 12:47 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
Shqip Mesenger RISI Icon_minitimeSun Jul 31, 2011 11:12 am nga Vizitor

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Shqip Mesenger RISI Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 1:23 pm nga ardianii

» Shqip Mesenger RISI
Shqip Mesenger RISI Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 4:46 am nga prenki

Top posters
Doctor-TonY (285)
Shqip Mesenger RISI Vote_lcapShqip Mesenger RISI Voting_barShqip Mesenger RISI Vote_rcap 
KattZ.=) (125)
Shqip Mesenger RISI Vote_lcapShqip Mesenger RISI Voting_barShqip Mesenger RISI Vote_rcap 
prenki (23)
Shqip Mesenger RISI Vote_lcapShqip Mesenger RISI Voting_barShqip Mesenger RISI Vote_rcap 
niki (19)
Shqip Mesenger RISI Vote_lcapShqip Mesenger RISI Voting_barShqip Mesenger RISI Vote_rcap 
€nDrIn (10)
Shqip Mesenger RISI Vote_lcapShqip Mesenger RISI Voting_barShqip Mesenger RISI Vote_rcap 
albateamhacker2 (7)
Shqip Mesenger RISI Vote_lcapShqip Mesenger RISI Voting_barShqip Mesenger RISI Vote_rcap 
GuttaaaA`Ss (5)
Shqip Mesenger RISI Vote_lcapShqip Mesenger RISI Voting_barShqip Mesenger RISI Vote_rcap 
caki027 (2)
Shqip Mesenger RISI Vote_lcapShqip Mesenger RISI Voting_barShqip Mesenger RISI Vote_rcap 
alban (2)
Shqip Mesenger RISI Vote_lcapShqip Mesenger RISI Voting_barShqip Mesenger RISI Vote_rcap 
Ibish_sakica (1)
Shqip Mesenger RISI Vote_lcapShqip Mesenger RISI Voting_barShqip Mesenger RISI Vote_rcap 
Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 13 mė Wed Aug 11, 2010 11:41 am
Statistikat
Forumi ka 87 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Afrimi

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 470 artikuj v 173 temat
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
May 2021
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Powered by:Doctor-TonY
Powered by:Doctor-TonY 2008

 

 Shqip Mesenger RISI

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Doctor-TonY
The WebMaster
The WebMaster
Doctor-TonY

Numri i postimeve : 285
Join date : 15/08/2008
Location : Perpara Prizrenit :D

Shqip Mesenger RISI Empty
MesazhTitulli: Shqip Mesenger RISI   Shqip Mesenger RISI Icon_minitimeSat Dec 27, 2008 6:11 pm

U krye pėrkthimi i Windows Live Messenger 8.5 nė gjuhen shqipe.

Pėr kėtė ju duhet sė pari me instaluar Windows Live Messenger dhe pastaj me instaluar Messenger-in tė pėrkthyer nė gjuhen shqipe. Procesi i instalimit tė Shqip Messenger ėshtė komplet ne gjuhen Shqipe.

Shkarko Shqip Messenger versionin 8.5.1302.1018 http://www.shqipmessenger.com/downloads/shqip_messenger_8_5.exe

Shikoni kėtu shkrimin se si duhet tė instalohet Shqip Messenger.

Hapi i parė: Sė pari ju duhet ta instaloni Windows Live Messenger rreth instalimit tė kėtij ju mundeni tė shkoni faqen oficiale tė Windows Live Messenger.

Hapi i dytė: Shkarko nė kompjuterin tėnd Shqip Messenger kėtu .

Hapi i tretė: Kliko nė shqip_messenger_8_5.exe dhe fillo instalimin
Shqip Mesenger RISI Shqipmess1
Hapi i Katėrt: Pranoj Kushtet e pėrdorimit duke mbushur fushėn "Unė pajtohem me kushtet dhe kondicionet e mėlartshme" Pastaj do tė keni mundėsi tė klikoni Pėrpara.
Shqip Mesenger RISI 1
Hapi i pestė: Kliko "Pėrpara"
Shqip Mesenger RISI 2
Nėse tė del mesazh poshtė. Kjo do tė thotė qe ju duhet me mbyll krejt windows live messenger.
Shqip Mesenger RISI Shqipmess4

Mbylle Windows Live Mesesnger nė kėtė mėnyrė: Nė anėn e djathtė nė fund tė ekranit gjenden shumė tė programe qė janė aktiv, atu gjeje Iconen e mesme Shqip Mesenger RISI Shqipmess5 dhe kliko me pullėn e djathtė tė minit. Dhe mbylle Mesengerin.

Tani vazhdo nė hapin e gjashtė. (ėshtė e mundshme qė ju duhet me ristartuar instalimin e Shqip Messenger nėse e jep ende mesazhin e mėlart)

Hapi i gjashtė: Kliko "Fillo"
Shqip Mesenger RISI 3
Hapi i shtatė: Urime, u instalua Shqip Messenger dhe tash mundesh me kliku tek butoni "Dil"
Shqip Mesenger RISI Shqipmess7
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://doctor-tony.albanianforum.net
prenkiNumri i postimeve : 23
Join date : 13/09/2008

Shqip Mesenger RISI Empty
MesazhTitulli: Shqip Messenger   Shqip Mesenger RISI Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 4:46 am

E Kam Qet Messenger Asht Krejt Shqip :d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shqip Mesenger RISI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
DoctoR-ToNY :: Forumet Kryesore :: Download Shqip-
Kėrce tek: