DoctoR-ToNY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DoctoR-ToNY

Besoj se do te kaloni mire ne Forum
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» free full hentai movie free full hentai movie download
Sony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Icon_minitimeTue Aug 02, 2011 12:13 pm nga Vizitor

» Opowiadania erotyczne
Sony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Icon_minitimeMon Aug 01, 2011 12:47 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
Sony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Icon_minitimeSun Jul 31, 2011 11:12 am nga Vizitor

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Sony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 1:23 pm nga ardianii

» Shqip Mesenger RISI
Sony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 4:46 am nga prenki

Top posters
Doctor-TonY (285)
Sony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Vote_lcapSony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Voting_barSony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Vote_rcap 
KattZ.=) (125)
Sony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Vote_lcapSony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Voting_barSony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Vote_rcap 
prenki (23)
Sony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Vote_lcapSony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Voting_barSony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Vote_rcap 
niki (19)
Sony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Vote_lcapSony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Voting_barSony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Vote_rcap 
€nDrIn (10)
Sony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Vote_lcapSony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Voting_barSony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Vote_rcap 
albateamhacker2 (7)
Sony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Vote_lcapSony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Voting_barSony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Vote_rcap 
GuttaaaA`Ss (5)
Sony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Vote_lcapSony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Voting_barSony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Vote_rcap 
caki027 (2)
Sony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Vote_lcapSony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Voting_barSony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Vote_rcap 
alban (2)
Sony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Vote_lcapSony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Voting_barSony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Vote_rcap 
Ibish_sakica (1)
Sony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Vote_lcapSony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Voting_barSony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Vote_rcap 
Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 13 mė Wed Aug 11, 2010 11:41 am
Statistikat
Forumi ka 87 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Afrimi

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 470 artikuj v 173 temat
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
May 2021
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Powered by:Doctor-TonY
Powered by:Doctor-TonY 2008

 

 Sony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
albateamhacker2Numri i postimeve : 7
Join date : 04/09/2008

Sony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Empty
MesazhTitulli: Sony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu   Sony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 5:19 pm

[img]Sony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu F_090510[/img]

Sony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu
Na duket pak e pabesueshme qė kohė pas kohė ndonjė prodhues pėrkundėr faktit qė investon miliarda nė prodhimin e pajisjeve tė tyre ka probleme me to. I fundit me radhė ėshtė gjiganti i industrisė elektronike Sony.Nėse rastėsisht jeni pronar i ndonjėrit prej laptopėve tė Sonyt tė serisė Vaio TZ, tė prodhuar nė mes muajit maj 2007 dhe korrik 2008, dijeni se jeni njė ndėr “fatlumėt” tė cilėve Sony do t’ua zėvendėsojė laptopin pėr njė tjetėr tė ri.

Nė fakt, pas 209 padive tė pronarėve tė modeleve tė laptopit tė pėrmendur se nxehen aq shumė sa qė kanė shkaktuar djegie te njė numėr i caktuar, Sony ka vendosur tė tėrheq nga tregu 440.000 laptopė.

Siē lajmėrojnė nė taborin zyrtar tė prodhuesit, lidhjet kabllore nė mėnyrė jokualitative nė mes shtėpizės dhe ekranit tė pajisjes mund tė sjellin deri tek nxehja e tyre, e lėshime tė ngjashme janė vėrejtur edhe brenda lidhjeve nė vet ekranin e laptopit.

Problemet e reja tė kompanisė Sony vijnė afėrsisht dy vjet pasi qė kompania ėshtė dashur qė nė mėnyrė masive tė tėrheqė bateritė e integruara nė bateritė e laptopėve, tė cilat kanė sjellė deri tek djegia e pajisjeve.

www.sony.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sony tėrheq 440.000 laptopė nga tregu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
DoctoR-ToNY :: Diskutime Shoqėrore :: Interneti dhe Teknologjia-
Kėrce tek: